En underbar, superlätt torrolja som gör ditt hår fantastiskt glansigt samtidigt som det förstärker hårets naturliga fall! Dess innovativa ofärgade formula ger ditt hår mjukhet och lätthet, speciellt anpassad för skandinaviska hårtyper.
Den unika blandningen av tre naturliga oljor: argan-, linfrö- och cyperusolja är grunden för ett strålande vackert och glänsande hår. Detta spray har en flytande och silkesaktig konsistens som leder tankarna till glänsande guld.
Oljan har en underbar, lätt konsistens som snabbt absorberas i håret, och lämnar dessutom en aromatisk doft av amber och vanilj.
Fri från parabener.Ger håret en fantastisk strålande glans.Ger håret en underbar doft.Passar alla hårtyper.
Appliceras i vått hår för att underlätta utredning, ge glans och för att öka den naturliga rörelsen i håret. Du kan även applicera en liten mängd i torrt hår för en extra glans och för att ge håret en härlig doft. Skölj inte ur.
55ml


Kevin Murphy Repair Me Wash Shampoo 250ml
Kevin Murphy Strong Hold Session Spray 400ml
Eleven Australia Give Me Hold Strong Hairspray 300g
Kevin Murphy Hair Resort Spray 150 ml
LANZA Healing Style Dry Shampoo 300ml
Kevin Murphy Blonde Angel Treatment 250 ml
Kevin Murphy Stimulate Me Wash Shampoo 250ml
Kevin Murphy Retouch.Me Black Spray 30ml
Living Proof No Frizz Shampoo 236ml
Kevin Murphy Smooth Again Wash Shampoo 250ml
Kevin Murphy Repair Me Rinse Conditioner 250ml 
